השיטה של Stayz

אין יותר חיפושים קדחתניים ברשימות אינסופיות של מלונות ברחבי הרשת, נגמר הסיפור של חיפוש בלתי נלאה אחרי ביקורות והמלצות עלומות באינטרנט. אם הגעתם אלינו- מצאתם את מה שתמיד חיפשתם: רשימה קצרה, תכליתית וברורה של המלונות הכי טובים והכי מומלצים בכל יעד לאורכו ולרוחבו של הגלובוס. זה לא היה קל ולא מהיר, אבל בסוף פיצחנו אותה- את השיטה לבחירת מלונות.

הקונספט פשוט למדי-

ראשית, שאלנו את עצמנו מה התהליך שעובר המשתמש הממוצע במהלך חיפושיו אחר מלון מומלץ בחו"ל: ציינו את נקודות המפתח, גילינו מהם צמתי קבלת ההחלטות ולבסוף ציירנו מפה כללית, שבתוכה כלל השלבים והמאפיינים הרלוונטיים. מטבע הדברים, לא נשתף מהם אותם שלבים ומאפיינים בדיוק (בכל זאת, מפת אוצר היא מפת אוצר) אבל נשמח לתת לכם הצצה קטנה: המלצות ודירוגים, חוות דעת של ישראלים, מתקנים, מיקום, מגמות מחירים, שירותים ועוד פרמטרים רבים שמרכיבים, בסופו של דבר, את השיטה שלנו לבחירת מלונות. בגלל שלא הרבה גולשים נוטים לקרוא עמודי אודות של אתרים באינטרנט, החלטנו לשים בעמודי היעדים שבאתר שלנו את הטקסט הבא:

החלטנו לעשות את המקסימום בניסיון להציג לכם מלונות מדהימים בכלל ומלונות שהם "ה-צ-ג-ה" בפרט, בלי יוצא מן הכלל וללא פשרות. אז איך זה עובד בתכלס?

  • information סריקה ומיון אנו סורקים את הרשת ומחפשים מלונות שזוכים לשבחים וציונים מעולים במגוון קטגוריות וקריטוריונים.
  • information ניתוח ביקורות בשלב זה, נצלול לניתוח התוכן של הביקורות, נצליב עם סקירות אותנטיות מהרשת, נמצה את התוכן שרלוונטי לישראלים (בעיקר על ידי התמקדות בביקורות של ישראלים) ונחליט אם המלון יכנס למאגר שלנו.
  • information דירוג בשלב האחרון, אנחנו מנתחים את ציון עלות-התמורה של המלון. אם התמורה, של המלון המצוין, מצדיקה את העלות- הוא יוגדר באותו רגע כמלון "ה-צ-ג-ה".

זכרו, כל המלונות באתר שלנו הם יוצאים מן הכלל במגוון עצום של היבטים. אך אלו שמוגדרים כמלונות "ה-צ-ג-ה" הם הדובדבן שבקצפת. קראו עוד על השיטה של Stayz

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם- "מה הבעיה לפתח עוד אתר של מלונות? רגיל כזה כמו Looking או KANO…".

קודם כל- כי זה ממש קשה. גם אם היינו רוצים, לא היינו יכולים לפתח אתר כזה. שנית, ואנחנו מקווים שזה לא קיטשי מדי- כי יש לנו חזון. כן, חזון אמיתי ומכובד למדי. החזון שלנו פשוט וצנוע- לדאוג לכם, המשתמשים, לחווית האירוח הטובה ביותר שניתן לקבל, בכל יעד ויעד.

וברצינות, בשורה התחתונה- כשאתם בוחרים מלון שמופיע כאן, תהיו בטוחים שהולכת להיות לכם חופשה מהסרטים.

סגור השוואה צמצם השוואה פתח השוואה